Zmiany w zgłaszaniu nieobecności dziecka w żłobku
Piątek, 30 Czerwiec 2023
W przypadku nieobecności dziecka w żłobku opłata za wyżywienie podlegapomniejszeniu w kolejnym miesiącu rozliczeniowym (lub zwrotowi w sytuacji zakończenia świadczenia
opieki), proporcjonalnie do zgłoszonej przez rodziców (opiekunów prawnych) liczby dni nieobecności
dziecka. Zgłoszenie nieobecności następuje najpóźniej do godz. 12:00 ostatniego roboczego dnia
poprzedzającego dzień nieobecności dziecka. Zgłoszenia należy dokonać odpowiednio do Dyrektora.
Uchwała NR LI 1390 23 - zmiana w Statutach.pdf